Forum Gildii LightAngels

Gildia LightAngels TSro server Cse

Ogłoszenie

Dobrego Expienia przede wszystkim !!!!

#1 Dzisiaj

nvidia

Nowy na Forum

Zarejestrowany: 30.08.2009
Posty: 7
Punktów :   

[TuT] Przepis na karawane 5*

A więc w wielkim skrócie, bo mi sie komp wiesza. Robimy 2 chary: wiza/barda 32 lvl i barda/clera 20lvl. ten wyższy level - hunt, niższy - trade. Idziemy na trasie konst - sama omijając główne drogi. Najbezpieczniejsze miejsca to: spot simos ladon, spot ongów, prowadząca przez góry droga z megalop na closiery i o dziwo- główne (południowe wejście do sama). Najniebezpieczniej oczywiście przy teleporcie przy syrenach, zachodnim wejściu do konsta, i moście miedzy closierami i kokorami. Przeprowadziłem tak już 5 karawan i żadnej nie straciłem. Nie widziałem po drodze żadnego thiefa a jedynie 3 taxerów jedno party auto share i dwóch chinoli na 100 lvlu lejących sie na pk. Zysk/kurs 1kk (z 5*camela 20 lvl wyładowanego na full). A zatem jeżeli mamy już 1kk to możemy go zainwestowac w takie właśnie trade (500k - taxi, drugie tyle w karawany).

Ostatnio edytowany przez nvidia (Dzisiaj )

Offline

 

#2 Dzisiaj

Winko

Moderator

Zarejestrowany: 30.08.2009
Posty: 57
Punktów :   

Re: [TuT] Przepis na karawane 5*

Dobre
ale 1kk to profit,
1,6kk sie zarabia ogólnie bez odliczenia za towar.
600k towaru sie sprzedaje za 1,6-1,8kk około.


[img]http://img19.imageshack.us/img19/3909/24xfa75.png[/img]  <----- kurwa nie działa

I   MY
       

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.politologiamediaosw.pun.pl www.mahimachadhry.pun.pl www.ligamieczy.pun.pl www.grabskiego.pun.pl www.rozyny-info.pun.pl